باشگاه فرهنگی ورزشی ریف

امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ / همه چیز به طرز برخورد و نگرش شما بستگی دارد. مسایل می توانند شما را با مشکل یا با موفقیت رو به رو سازند. جان ماکسول

بازدید سردار صبور رئیس فدراسیون سه گانه ج.ا.ا از امکانات هیئت سه گانه استان اصفهان

نوشته شده در ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ( 1,176 بازدید )

به گزارش سایت باشگاه ریف ؛ سردار محمدعلی صبور ریاست محترم فدراسیون سه گانه ج.ا.ا روز گذشته مورخ ۹۵/۷/۲۶ با حضور در اصفهان طی یک برنامه تدوین شده در ابتدا با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن دیدار با آقای دکتر محمدسلطان حسینی مدیرکل محترم و آقای امینازاده معاون محترم ورزش به بحث و تبادل نظر پرداختند سپس در پایگاه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی به دیدار امیر اباذر جوکار فرماندهی محترم پایگاه رفتند ، همچنین در محل اردوگاه کشوری شهید بهشتی (باغ ابریشم) از امکانات این مجموعه بازدید به عمل آوردند و در ادامه در محل سرای عطار با آقای مجید تباشیری ریاست محترم هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ریف جلسه ای برگزار شد و در پایان در شب شعر عاشورایی که در این محل تشکیل شد حضور یافتند .

آقای مسعود صالحی مدیرعامل محترم باشگاه ریف و آقایان رضا رهنما و عبدالرسول یزدی زاده رؤسای محترم هیئت های ورزش سه گانه  و دو و میدانی استان سردار صبور را در این برنامه ها همراهی کردند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما ، جدیدترین اخبار را در ایمیل خود مشاهده نموده و از بروزرسانی ها مطلع شوید

Subscribe SMS

پل ارتباطی ما

اصفهان – خیابان نیکبخت – پشت دادگستری – مجتمع اداری نیکبخت – طبقه 6 – واحد 310

پست الکترونیک: info@reefsport.ir

 آدرس تلگرام مرکز حرکات اصلاحی:

t.me\moshaverinreef

تلفن های مرکز :

03136644453

03136644453

03136612968

و

03136612971