باشگاه فرهنگی ورزشی ریف

امروز جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ / با استعداد متوسط اما پشتکار متوسط به هر چه بخواهید می رسید .

جشن بزرگ فوتبال باحضور مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی ریف 《جناب آقای صالحی》

نوشته شده در ۹ شهریور ۱۳۹۸ ( 338 بازدید )

ویژه برنامه‌های” فوتبال به وقت اصفهان” که پیشتر به پخش و کارشناسی مسابقات فوتبال بر روی پرده فرهنگسراها اختصاص داشت، حالا با آیتم‌های جدید به میان طرفدارانش رفت.
ویژه برنامه‌ “فوتبال به وقت اصفهان” همزمان با آغاز رقابت‌های لیگ برتر با آیتم‌هایی جدید هر ماه یک‌بار به میان علاقه‌مندان خود آمد و نوعی دورهمی برای  اهالی فوتبال استان محسوب شود. این برنامه قرار است هر ماه یک بار برای علاقه مندان به فوتبال برگزار شود.
هواداران سپاهان و ذوب آهن ،مدیران ارشد شهرداری از جمله محمدکیهانی شهردار منطقه ۸  و مهندس اخوان شهردار منطقه ۴ اصفهان ،هنرمندان و جمعی از ستارگان دیروز، امروز و فردای فوتبال اصفهان مهمانان این جشن بزرگ بودند.
محمود یاوری، حسن اکلیلی، اصغر عنوانی، حمید بابایی و سعید ساکت سرشناس ترین مهمانان این ویژه برنامه بودند که در ابتدای برنامه پس از معرفی توسط مجری برنامه با تشویق حضار مواجه شدند و در بخش های مختلف این برنامه هر یک از آنها به روی سن رفتند و تاج گل و لوح تقدیری از سوی عوامل دست اندرکار «فوتبال به وقت اصفهان» به آنها تقدیم شد.
ازنکات جالب توجه این برنامه اجرای مشترک مرتضی رمضانی راد با حمید بابایی( گلر سابق سپاهان، ذوب آهن و استقلال) بود که به نوعی باعث  شد این ستاره سابق فوتبال اصفهان وارد عرصه مجری گری شود. بابایی در حال حاضر مربی گلرهای آکادمی ذوب آهن است.
گرامیداشت اولین سالگرد تولد روزنامه الکترونیکی فوتبال اصفهان از دیگر برنامه های این مراسم بود. روزنامه فوتبال اصفهان در ۶ شهریور۹۷ موجودیت خود را اعلام و به میان فوتبالدوستان اصفهانی آمد.
این  ویژه برنامه به همت اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان با همکاری شهرداری منطقه۴ و شهرداری منطقه ۸ اصفهان در سالن همایش های باغ تجربه اصفهان برپا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما ، جدیدترین اخبار را در ایمیل خود مشاهده نموده و از بروزرسانی ها مطلع شوید

Subscribe SMS

پل ارتباطی ما

اصفهان – سه راه حکیم نظامی – مجموعه 22بهمن – دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی ریف اصفهان

تلفن تماس : 36296225

اصفهان – خیابان نیکبخت – پشت دادگستری – مجتمع اداری نیکبخت – طبقه 6 – واحد 310

پست الکترونیک: info@reefsport.ir

 آدرس تلگرام مرکز حرکات اصلاحی:

t.me\moshaverinreef

تلفن های مرکز :

03136644453

03136644453

03136612968

و

03136612971