باشگاه فرهنگی ورزشی ریف

امروز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن. آنتونی رابینز

بازدید ریاست محترم هیئت مدیره باشگاه از تیم های والیبال و فوتسال دختران

نوشته شده در ۲۶ دی ۱۳۹۴ ( 2,049 بازدید )

آقای مجید تباشیری ریاست محترم هیئت مدیره باشگاه ، سرکار خانم هزارخانی به همراه آقای مسعود صالحی مدیرعامل باشگاه ، خانم اکثیری معاونت فنی ، خانم صالحی مدیر آکادمی های ورزشی و هم چنین سرکار خانم چین سری از هیئت فوتبال روز یکشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۱۳ در محل ورزشگاه ۲۲ بهمن از تیم های والیبال و فوتسال دختران باشگاه بازدید کردند . در این دیدار از کادر فنی والیبال با حضور آقای هوشنگ دستگردی سرپرست فنی این رشته و خانم ها کریمی ، امین جواهری ، رستمیان ،سهرابی و کادرفنی فوتسال خانم ها آسال و جزایری با اهداء هدایایی به پاس زحمات و به رسم یادبود تجلیل به عمل آمد . همچنین از قهرمانان ملی و استانی هردو رشته نیز تقدیر شد .

در این دیدار آقای مسعود صالحی مدیرعامل باشگاه از حضور ارزشمند آقای مجید تباشیری ریاست محترم هیئت مدیره در جمع ورزشکاران که مطمئنا باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه خواهد شد قدردانی کردند و هم چنین از تلاش مجدانه کادر فنی دلسوز و زحمت کش رشته های والیبال و فوتسال دختران قدردانی کردند و اظهار امیدواری کردند که این موفقیت ها در سایه تلاش همه عزیزان تداوم داشته باشد .

آقای مجید تباشیری دقایقی برای جمع حاضر بیاناتی ایراد نمودند و از دیدن این همه شور و انگیزه و کسب موفقیت های متعدد در این زمان کم ابراز خرسندی کردند . ایشان ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی اظهار امیدواری کردند که باشگاه روند رو به رشد خود را ادامه دهد .

همچنین کادر فنی  والیبال و فوتسال نیز گزارشی از فعالیت ها و مقام های کسب شده را ارائه کردند و از حمایت های باشگاه فرهنگی ورزشی ریف بخصوص در بخش بانوان تشکر کردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما ، جدیدترین اخبار را در ایمیل خود مشاهده نموده و از بروزرسانی ها مطلع شوید

اشتراک پیامک

پل ارتباطی ما

اصفهان – سه راه حکیم نظامی – مجموعه 22بهمن – دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی ریف اصفهان

تلفن تماس : 36296225

اصفهان – خیابان نیکبخت – پشت دادگستری – مجتمع اداری نیکبخت – طبقه 6 – واحد 310

پست الکترونیک: info@reefsport.ir

 آدرس تلگرام مرکز حرکات اصلاحی:

t.me\moshaverinreef

تلفن های مرکز :

03136644453

03136644453

03136612968

و

03136612971