باشگاه فرهنگی ورزشی ریف

امروز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / من معتقدم موفقیت زمانی به دست می آید که یک قدم جلوتر برویم؛ یعنی ضمن استقبال از ناملایمات و سختی ها شکست را بخشی از زندگانی خود بدانیم. جان ماکسول

تیم دو صحرانوردی دختران ریف اصفهان بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی کشور ایستاد

نوشته شده در ۱۱ دی ۱۳۹۴ ( 2,608 بازدید )

مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی بانوان کشور با برتری تیمهای ریف اصفهان و همدان به ترتیب در رده های سنی بزرگسالان و جوانان خاتمه یافت. این رقابت ها روزپنج شنبه سوم دی ماه در شهر بهارستان با حضور ۱۳ تیم از استانهای مختلف برگزار شد . در بخش تیمی در رده سنی بزرگسالان تیم ریف اصفهان به مربیگری خانم نصیریان و سرپرستی خانم اکثیری اول شد،فارس نایب قهرمان شد و خراسان رضوی به مقام سوم دست یافت. در رده جوانان نیز تیم همدان به عنوان قهرمانی دست یافت و تیمهای آذربایجان غربی و فارس به ترتیب دوم و سوم شدند.

در این مسابقه شرکت کنندگان در رده سنی جوانان در مسافت ۶ کیلومتر با هم رقابت کردند و در نهایت نسترن اکبری و زینب احدی هر دو از همدان به ترتیب اول و دوم شدند و فاطمه لطفی ایمان از تهران در جایگاه سوم ایستاد. در انفرادی بزرگسالان در مسافت۸ کیلومتر هم زینب منصوری از استان فارس به مقام قهرمانی رسید، ثریا کریم زاده از ریف اصفهان نایب قهرمان شد و مقام سوم به ماندانا دهقان از استان البرز رسید. مراسم اختتامیه و اهداء مدال در سالن اجتماعات شهرداری بهارستان با حضور کیهانی رییس و بهزادی نایب رییس فدراسیون دو ومیدانی کشور، شهردار و اعضای شورای شهر بهارستان، انصاری مهر سرپرست و محمدی معاون سازمان ورزش شهرداری اصفهان،صالحی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ریف، معاون ورزشی وجمعی از مسولین ورزش استان اصفهان و تعدادی از پیشکسوتان این رشته برگزار شد. در مراسم اختتامیه از رضا قاسمی ملی پوش دوی سرعت استان اصفهان و دارنده سهمیه المپیک ریو به همراه مربی اش از سوی سازمان ورزش شهرداری اصفهان، باشگاه فرهنگی ورزشی ریف ، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و حامیان مالی این مسابقات تقدیر شد.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما ، جدیدترین اخبار را در ایمیل خود مشاهده نموده و از بروزرسانی ها مطلع شوید

اشتراک پیامک

پل ارتباطی ما

اصفهان – سه راه حکیم نظامی – مجموعه 22بهمن – دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی ریف اصفهان

تلفن تماس : 36296225

اصفهان – خیابان نیکبخت – پشت دادگستری – مجتمع اداری نیکبخت – طبقه 6 – واحد 310

پست الکترونیک: info@reefsport.ir

 آدرس تلگرام مرکز حرکات اصلاحی:

t.me\moshaverinreef

تلفن های مرکز :

03136644453

03136644453

03136612968

و

03136612971