باشگاه فرهنگی ورزشی ریف

امروز یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ / میزان بزرگی و موفقیت هر فرد بستگی به این دارد که تا چه حد می تواند همه نیروهای خود را در یک کانال بریزد. اریسون سووت ماردن

درباره باشگاه

باشگاه فرهنگی ورزشی ریف با هدف خدمت به نسل جوان جامعه و مبارزه با تهاجم فرهنگی و با محوریت فعالیت در زمینه ورزش حرفه ای نونهالان ، نوجوانان و جوانان و رعایت اصل بومی گرایی از اواخر سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز نمود و طی مراسم باشکوهی که در تاریخ ۲۹ تیرماه ۱۳۹۱ در محل  تالار مخابرات با حضور مسوولین ترازاول استان رسماً افتتاح شد. هم اکنون در رشته های ورزشی فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، سه گانه، دو و میدانی، کاراته و جودو پسران و رشته های ورزشی والیبال، بسکتبال، بدمینتون، دوگانه، سافت بال، فوتسال،دو و میدانی و کاراته دختران مشغول فعالیت می باشد.

3---Copy

مجتمع صنایع شیمیایی خودرنگ

مجتمع صنایع شیمیایی خودرنگ به عنوان اولین کارخانه مدرن و مکانیزه تولیدرنگ و با هدف تقویت و تامین نیازهای صنایع کشور ، در فضایی بالغ بر ۳۰۰۰۰ متر مربع در شهر گنبدهای فیروزه ای (اصفهان زیبا) تاسیس و راه اندازی گردید .این شرکت با بهره گیری از دانش نوین و تکنولوژی پیشرفته و همچنین تلاش مدیران و تمامی کارکنان زحمتکش خود در زمینه توسعه نظام کیفیت ، استاندارد ملی ایران را برای کلیه محصولات خود اخذ نموده و نیز در سال های متمادی به عنوان واحد نمونه برگزیده شده است .

www.khodrang.com

khodrang

شرکت صنایع شیمیایی پلیمر ایران

شرکت صنایع شیمیایی پلیمر ایران با اندیشه تامین نیازهای صنایع ایران و در جهت نیل به خودکفایی و حذف واردات محصولات مشابه در سال ۱۳۷۳ در فضایی بالغ بر مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع پا به عرصه صنعت گذاشت .

این شرکت با مکانیزه نمودن سیستم تولید و بکارگیری تجهیزات و راکتورهای اتوماتیک و رایانه ای پس از بهره برداری از طرح توسعه خود در سال ۱۳۷۸ به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان رزین و محصولات پلیمری منطقه خاورمیانه مطرح گردید.این شرکت همواره بهبود کیفیت را به عنوان هدف اصلی و برنامه دائمی خود قرار داده و در سال ۱۳۷۹ موفق به اخذ گواهینامه سیستم تضمین کیفیت ISO9001از شرکت DNV  گردید.

www.polymeriran.com

polymer

شرکت صنایع شیمیایی ریف ایران

زرد، سرخ و آبی را بهانه نمودیم تا با نمودی از زیبایی سپاسگزار پروردگار هستی باشیم. ریف در فارسی به معنای زمین پرآب و علف و پر نعمت ، در عربی به معنای آبادی و در زبان لاتین جزیره مرجانی ترجمه شده است .

مجتمع صنایع شیمیایی ریف ایران در سال ۱۳۷۸ در مساحتی به وسعت ۵۵۰۰۰ مترمربع در ادامه طرح توسعه در قطب صنعتی شیمیایی رازی تاسیس گردید . این شرکت از ابتدا با اندیشه مکانیزه نمودن تولید رنگ و رزین و انواع محصولات شیمیایی دیگر و با استفاده از تجارب طراحان و مشاوران داخلی و خارجی و بکارگیری تجهیزات مدرن و رایانه ای آغاز به کار نمودو توانست کارخانه ای با راکتورها و سیستم رنگ سازی ، تینرسازی و رنگهای پودری تمام اتوماتیک طراحی نماید.

مجتمع ریف ایران با در اختیار داشتن بزرگترین ناوگان اجرای رنگهای ترافیکی تلاش دارد تا سلامت و ایمنی همگان را در سراسر جاده های کشور میسر نماید .

www.reefiran.com

reef

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما ، جدیدترین اخبار را در ایمیل خود مشاهده نموده و از بروزرسانی ها مطلع شوید

اشتراک پیامک

پل ارتباطی ما

اصفهان – سه راه حکیم نظامی – مجموعه 22بهمن – دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی ریف اصفهان

تلفن تماس : 36296225

اصفهان – خیابان نیکبخت – پشت دادگستری – مجتمع اداری نیکبخت – طبقه 6 – واحد 310

پست الکترونیک: info@reefsport.ir

 آدرس تلگرام مرکز حرکات اصلاحی:

t.me\moshaverinreef

تلفن های مرکز :

03136644453

03136644453

03136612968

و

03136612971