باشگاه فرهنگی ورزشی ریف

امروز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن. آنتونی رابینز

دعوت از خانم ملیکا تیموری بازیکن شایسته تیم والیبال نوجوانان ریف به اردوی تیم ملی ج.ا.ا

نوشته شده در ۵ آبان ۱۳۹۵ ( 1,667 بازدید )

 به گزارش سایت باشگاه ریف و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ؛ اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر از روز دوشنبه ۲۶ مهرماه آغاز می شود. مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا از ۳۱ فروردین ماه تا هشتم اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد.
نخستین اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر که حکم انتخابی دارد از شش ماه قبل از شروع مسابقات قهرمانی آسیا آغاز می شود و ۱۷۳ نوجوان دختر از ۲۴ استان کشور برای حضور در آن انتخاب شدند در پنج گروه به کمپ تیم های ملی بانوان می آیند تا از بین آنان بهترین ها انتخاب و به اردوی های آماده سازی بعدی این تیم دعوت شوند.
دعوت شدگان در اردوهای سه روزه زیر نظر «مایدا چیچیچ» تمرینات خود را انجام می دهند تا بر اساس انتخاب این مربی اسلوونی تبار بهترین ها به نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان دختر دعوت شوند.

خانم ملیکا تیموری بازیکن شایسته باشگاه ریف نیز به اردوی تیم ملی نوجوانان ج.ا.ا دعوت شده است که برای ایشان آرزوی موافقت و سربلندی داریم .

شایان ذکر است خانم نیلوفر یمینی سلطان هم در گروه قبلی به کمپ تیم ملی بانوان دعوت شده است . ضمن تبریک به هر دو نماینده باشگاه ریف اصفهان امیدواریم در ادامه راه با تلاش و کوشش هر چه بیشتر پله های موفقیت  و ترقی را  طی کنند .

abc_1241-1000x667

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما ، جدیدترین اخبار را در ایمیل خود مشاهده نموده و از بروزرسانی ها مطلع شوید

اشتراک پیامک

پل ارتباطی ما

اصفهان – سه راه حکیم نظامی – مجموعه 22بهمن – دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی ریف اصفهان

تلفن تماس : 36296225

اصفهان – خیابان نیکبخت – پشت دادگستری – مجتمع اداری نیکبخت – طبقه 6 – واحد 310

پست الکترونیک: info@reefsport.ir

 آدرس تلگرام مرکز حرکات اصلاحی:

t.me\moshaverinreef

تلفن های مرکز :

03136644453

03136644453

03136612968

و

03136612971