باشگاه فرهنگی ورزشی ریف

امروز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / میزان بزرگی و موفقیت هر فرد بستگی به این دارد که تا چه حد می تواند همه نیروهای خود را در یک کانال بریزد. اریسون سووت ماردن

برگزاری همایش بزرگ دوگانه ( پیاده روی و دوچرخه سواری )

نوشته شده در ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ( 2,000 بازدید )

همایش بزرگ دوگانه ( پیاده روی و دوچرخه سواری ) روز پنجشنبه  مورخ ۹۴/۱۲/۱۳ با همکاری پایگاه هشتم شکاری ، پدافند هوایی شهید بابایی و باشگاه فرهنگی ورزشی ریف به میزبانی هیات سه گانه استان اصفهان و با حمایت مالی شرکت انرژی موتور (جاینت ایران) با حضور بیش از ۲۵۰۰ نفر از خانواده های محترم نیروی هوایی برگزار شد .

در حاشیه این همایش به مناسبت روز درختکاری چندین اصل نهال توسط امیر روزخوش فرماندهی پایگاه هشتم شکاری ، امیر جوکار فرماندهی پدافند هوایی ، آقای مسعود صالحی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ریف ، آقای کیوان شفیعی نماینده شرکت انرژی موتور(جاینت ایران) و جمعی از مسئولین استانی کاشته شد باشد که با این کار نمادین در آستانه بهار ، زندگی به زمین بازگردد.

پس از اتمام مسیر تعیین شده این همایش رزمی کاران ارتش با اجرای حرکات نمایشی در جمع حضار هنرنمایی کردند و در پایان پس از اجرای مراسم قرعه کشی به تعدادی از شرکت کنندگان جوایز نفیسی از طرف  شرکت انرژی موتور (جاینت ایران) و باشگاه فرهنگی ورزشی ریف اصفهان اهدا شد .

شایان ذکر است در این همایش دبیر و رئیس سازمان لیگ سه گانه کشور ، آقای کیوان شفیعی نماینده شرکت انرژی موتور (جاینت ایران) ، آقای توکلی نمایندگی جاینت اصفهان و جمعی از مسئولین استانی حضور داشتند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما ، جدیدترین اخبار را در ایمیل خود مشاهده نموده و از بروزرسانی ها مطلع شوید

اشتراک پیامک

پل ارتباطی ما

اصفهان – سه راه حکیم نظامی – مجموعه 22بهمن – دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی ریف اصفهان

تلفن تماس : 36296225

اصفهان – خیابان نیکبخت – پشت دادگستری – مجتمع اداری نیکبخت – طبقه 6 – واحد 310

پست الکترونیک: info@reefsport.ir

 آدرس تلگرام مرکز حرکات اصلاحی:

t.me\moshaverinreef

تلفن های مرکز :

03136644453

03136644453

03136612968

و

03136612971